Czas realizacji zamówienia


Każdy produkt w przypadku płatności przelewem lub płatności online, przekazujemy do realizacji zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy. Przy płatności przelewem tradycyjnym projekt wysyłamy za okazaniem potwierdzenia przelewu lub zaksięgowaniu wpłaty.

Produkty takie jak zaproszenia, kolaże, kartki oraz produkty grawerowane są najpierw przygotowywane jako wizualizacje i przesyłane do klienta na podany adres e-mail w celu akceptacji projektu.

Klient musi zaakceptować projekt. Bez akceptacji nie realizujemy zamówienia.

24 H - ZAPROSZENIA: Jeżeli akceptacja projektu nastąpi do godziny 12:00 towar wysyłamy tego samego dnia roboczego. Pozostałe wysyłamy najpóźniej na drugi dzień. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wydłużenia wysyłki do 2 dni roboczych w nieprzewidzianych sytuacjach.

24 H - KARTKI, KOLAŻE, PRODUKTY GRAWEROWANE I WYCINANE LASEROWO: W przypadku akceptacji projektu towar wysyłamy najpóźniej kolejnego dnia roboczego.


Wysyłka od pn. do pt. z pominięciem dni wolnych od pracy.

Przewoźnik - Przesyłki dostarczane są przez Pocztę Polską, Inpost [paczkomat i kurier] - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. 

Uwaga! Przy płatności przelewem tradycyjnym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-5 dni roboczych. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Koszt wysyłki:
Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.
Kurier (Inpost, Fedex) - 18 zł
Paczkomat 14 zł