Czas realizacji zamówienia


Każdy produkt w przypadku płatności przelewem lub płatności online, przekazujemy do realizacji zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przy płatności przelewem tradycyjnym projekt wysyłamy za okazaniem potwierdzenia przelewu lub zaksiegowaniu wpłaty.

Produkty takie jak zaproszenia, kolaże, kartki oraz produkty grawerowane są najpierw przygotowywane jako wizualizacje i przesyłane do klienta na podany adres e-mail w celu akceptacji projektu. Wizualizacje dostarczamy do kilku godzin od zaksięgowania wpłaty [od godz. 9:00 do godz. 17:00 od pon do pt]

Klient musi przesłać informację zwrotną na temat akceptacji projektu, bez niej nie jest możliwa dalsza realizacja.

24 H - ZAPROSZENIA: Jeżeli akceptacja projektu nastąpi do godziny 12:00 towar wysyłamy tego samego dnia. Pozostałe wysłamy najpóźniej na drugi dzień. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wydłużenia wysyłki do 2 dni roboczych.

24 H - KARTKI, KOLAŻE, PRODUKTY GRAWEROWANE I WYCINANE LASEROWO: W przypadku akceptacji projektu towar wysyłamy najpóźniej kolejnego dnia roboczego.


Wysyłka od pn. do pt. z pominięciem dni wolnych od pracy.

Przewoźnik - Przesyłki dostarczane są przez Pocztę Polską, Inpost [paczkomat i kurier] - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 1-2 dni robocze. Nie odpowiadamy za dostarczenie przesyłki przez przewoźnika.

Uwaga! Przy płatności przelewem tradycyjnym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Koszt wysyłki:
Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.