Jak kupować?

Jak zamówić u nas produkt?

wzór -> produkt -> zamówienie -> akceptacja wizualizacji

 
 1. To proste, zacznij od wzorów. Masz ich dużo do wyboru! Możesz dokonywać zmian takich jak imię czy data.

 2. Następnie wybierz produkt z naszego sklepu.

 3. Na stronie z głównym zdjęciem produktu, pod ceną znajdują się trzy ważne pola do wypełnienia, bez tego nie dokończysz zakupu. 
  • podaj nr wzoru.
  • napisz o zmianach we wzorze.
 4. Ostatnia opcja jest dowolna, możesz wybrać czy chcesz by kupiony przez Ciebie produkt został zapakowany jako prezent. Wiąże się to z dodatkową opłatą w wysokości 6 zł. Usługa pakowania jako prezent obejmuje kolorową wstążkę lub ozdobny sznurek zawiązany na produkcie, zawieszkę prezentową oraz kolorową torbę. Sznurek, wstążka, zawieszka, papierowa torba są wybierane losowo, chyba że napiszesz do nas o swoich preferencjach. 

 5. W ciągu 24 godzin, dostaniesz wizualizację czyli zdjęcie deski z wybranym wzorem. Im szybciej dostaniemy akceptację od Ciebie, tym szybciej produkt zostanie dostarczony. Po wysłaniu wizualizacji na Twój adres meilowy, zostaniesz powiadomiony smsem [jeżeli podasz nr telefonu]. Uwaga! Nie wykonujemy grawerowania bez akceptacji!!

 6. Prosimy o przemyślane zakupy. Zakupiony towar jest personalizowany wg wytycznych kupującego. Takiego towaru zwrócić nie można. Patrz Regulamin sklepu.

 7. Ważne! Zdjęcia ze wzorami zostały wygenerowane przez komputer, dlatego nie odwzorowują prawdziwego wzoru wygrawerowanego na produkcie. Wygląd gotowego wygrawerowanego wzoru, może się różnić w zależności od koloru produktu i struktury.
 8. Jeżeli będziemy mieć wątpliwości skontaktujemy się z Tobą.  

Jeżeli chcesz dokonać większej zmiany skontaktuj się z nami:
graveriti@gmail.com
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl