Zaproszenie na Chrzest Św. i urodziny ze zdjęciami synów i niebieską muchą pośrodku. Zobacz większe

Zaproszenie ze zdjęciem na chrzest i roczek "Mucha"

Podwójna okazja chrzest 8

Nowy produkt

Zaproszenie na podwójną okazję Chrztu Św. lub Komunii Św. i urodzin synów. Na zaproszeniu zmieszczą siedwa zdjęcia pomiędzy piękną, niebieską muchą w kropki.

Więcej szczegółów

4,20 zł brutto

Więcej informacji

Zaproszenie na Chrzest Święty lub Komunię Świętą oraz urodziny ze zdjęciami dzieci lub Twoim. Możesz dowolnie zmienić uroczystość jak i oznakowanie. Ilustrację gołębia przeznaczyliśmy na Chrzest św. a kielich na Komunię. Duża niebieska mucha i niebieski odcień idealnie wpasują sie w chłopięcy świat.

Dla Ciebie zmieniamy imię, miejsce przyjęcia, datę, godzinę, potwierdzenie przybycia. Możesz zmienić tekst na swój własny, pod warunkiem ze nie będzie miał wpływu na grafikę. Wszystko w cenie zakupu! Do każdego zaproszenia biała koperta gratis!

Istnieje możliwość wypełnienia za Ciebie imion i nazwisk gości tzw. personalizacja dodatkowa. Cena zależy od ilości zaproszeń.

Zdjęcia. Proszę przesłać zdjęcie dobrze oświetlone i ostre. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy użycia zdjęcia jeżeli stwierdzimy, że jego jakość nie nadaje się do wydruku i będzie miała zły wpływ na odbiór wizualny zaproszenia.

-----------------------------

Wymiary zaproszenia: około 105x148mm
Wydruk na białym, matowym papierze o grubości około 250g.

Drukujemy już od 1 sztuki!

Uwaga! Zdjęcie przedstawiające zaproszenie zostało wygenerowane komputerowo. Mimo naszych starań, wygląd gotowego produktu, może się nieznacznie różnić jasnością i intensywnością koloru.

-----------------------------

Jak zamówić zaproszenia?

1. Kup odpowiednią ilość zaproszeń.

2. W wiadomości do sprzedawcy napisz wszystkie potrzebne dane do zmiany na zaproszeniu, czyli:
- imię solenizanta i jego wiek
- miejsce, datę i godzinę przyjęcia
- potwierdzenie przybycia [telefon i datę] jeżeli tego potrzebujesz. Jeżeli rezygnujesz z potwierdzenia to prosimy wysłać taką informację.
Wszystkie dane możesz dodać w komentarzu do Twojego zamówienia, który znajdziesz przy finalizowaniu zamówienia lub napisać do nas wiadomość e-mail graveriti@gmail.com.

3. Po otrzymaniu od Ciebie wszystkich informacji wyślemy projekt Twojego zaproszenia. Musisz go sprawdzić i poinformować nas czy wszystko jest ok.

4. Drukujemy tylko po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu.
5. W razie braku kontaktu z Tobą realizacja zamówienia się wydłuży.

Masz pytania? Napisz do nas na graveriti@gmail.com, zadzwoń lub napisz sms, whatsup tel. 788-481-732.

Pracujemy od pon. do pt., a w soboty odpowiadamy na pytania.