Zaproszenie dla dziecka na halloween dark sky Zobacz większe

Zaproszenie na Halloween "Dark sky"

Zaproszenie nr 59

Nowy produkt

Straszne zaproszenie urodzinowe na Halloween "Dark Sky"

Więcej szczegółów

4,50 zł brutto

Więcej informacji

Przyjęcie urodzinowe wyprawiane jesienią może być wyjątkowo kreatywne. Dość, że sama pora roku przynosi kolorowe inspiracje to również święta i ich otoczka sprawia, że można wpaść na świetne pomysły i zorganizować ciekawą zabawę.

Wychodząc na przeciw stworzyliśmy klimatyczne projekty zaproszeń związane z Hallowenową tematyką, od delikatnych dyni po upiorne niebo i straszne stwory. Zaproszenia z naszej kolekcji na pewno spodobają się tym najmłodszym jak i starszym dzieciom. Nic nie stoi na przeszkodzie by dorośli na chwilę się zapomnieli i poczuli się w swoje urodziny o kilka lat młodsi.

Zamawiając u nas zaproszenia zmieniamy imię, miejsce przyjęcia, datę, godzinę, potwierdzenie przybycia. Możesz zmienić tekst na swój własny, pod warunkiem ze nie będzie miał wpływu na grafikę. Wszystko w cenie zakupu! A do każdego zaproszenia biała koperta gratis! Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dlatego masz pewność otrzymania zaproszenia takiego jaki chcesz.

Istnieje możliwość wypełnienia za Ciebie imion i nazwisk gości tzw. personalizacja dodatkowa. Cena zależy od ilości zaproszeń.

-----------------------------

Wymiary zaproszenia: około 105x148mm
Wydruk na białym, matowym papierze o grubości około 250g.

Drukujemy już od 1 sztuki!

Uwaga! Zdjęcie przedstawiające zaproszenie zostało wygenerowane komputerowo. Mimo naszych starań, wygląd gotowego produktu, może się nieznacznie różnić jasnością i intensywnością koloru.

-----------------------------

Jak zamówić zaproszenia?

1. Kup odpowiednią ilość zaproszeń.

2. W wiadomości do sprzedawcy napisz wszystkie potrzebne dane do zmiany na zaproszeniu, czyli:
- imię solenizanta i jego wiek
- miejsce, datę i godzinę przyjęcia
- potwierdzenie przybycia [telefon i datę] jeżeli tego potrzebujesz. Jeżeli rezygnujesz z potwierdzenia to prosimy wysłać taką informację.
Wszystkie dane możesz dodać w komentarzu do Twojego zamówienia, który znajdziesz przy finalizowaniu zamówienia lub napisać do nas wiadomość e-mail graveriti@gmail.com.

3. Po otrzymaniu od Ciebie wszystkich informacji wyślemy projekt Twojego zaproszenia. Musisz go sprawdzić i poinformować nas czy wszystko jest ok.

4. Drukujemy tylko po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu.
5. W razie braku kontaktu z Tobą realizacja zamówienia się wydłuży.

Masz pytania? Napisz do nas na graveriti@gmail.com, zadzwoń lub napisz sms, whatsup tel. 788-481-732.

Pracujemy od pon. do pt., a w soboty odpowiadamy na pytania.