Zaproszenie na Halloween "Upiorny cmentarz" Zobacz większe

Zaproszenie Halloween "Upiorny cmentarz"

63

Nowy produkt

Zaproszenie na Halloween "Upiorny cmentarz", tylko dla dzieci o mocnych nerwach!

Więcej szczegółów

4,50 zł brutto

Więcej informacji

Przyjęcie urodzinowe wyprawiane jesienią może być wyjątkowo kreatywne. Dość, że sama pora roku przynosi kolorowe inspiracje to również święta i ich otoczka sprawia, że można wpaść na świetne pomysły i zorganizować ciekawą zabawę.

Wychodząc na przeciw stworzyliśmy klimatyczne projekty zaproszeń związane z Hallowenową tematyką, od delikatnych dyni po upiorne niebo i straszne stwory. Zaproszenia z naszej kolekcji na pewno spodobają się tym najmłodszym jak i starszym dzieciom. Nic nie stoi na przeszkodzie by dorośli na chwilę się zapomnieli i poczuli się w swoje urodziny o kilka lat młodsi.

Zamawiając u nas zaproszenia zmieniamy imię, miejsce przyjęcia, datę, godzinę, potwierdzenie przybycia. Możesz zmienić tekst na swój własny, pod warunkiem ze nie będzie miał wpływu na grafikę. Wszystko w cenie zakupu! A do każdego zaproszenia biała koperta gratis! Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dlatego masz pewność otrzymania zaproszenia takiego jaki chcesz.

Istnieje możliwość wypełnienia za Ciebie imion i nazwisk gości tzw. personalizacja dodatkowa. Cena zależy od ilości zaproszeń.

-----------------------------

Wymiary zaproszenia: około 105x148mm
Wydruk na białym, matowym papierze o grubości około 250g.

Drukujemy już od 1 sztuki!

Uwaga! Zdjęcie przedstawiające zaproszenie zostało wygenerowane komputerowo. Mimo naszych starań, wygląd gotowego produktu, może się nieznacznie różnić jasnością i intensywnością koloru.

-----------------------------

Jak zamówić zaproszenia?

1. Kup odpowiednią ilość zaproszeń.

2. W wiadomości do sprzedawcy napisz wszystkie potrzebne dane do zmiany na zaproszeniu, czyli:
- imię solenizanta i jego wiek
- miejsce, datę i godzinę przyjęcia
- potwierdzenie przybycia [telefon i datę] jeżeli tego potrzebujesz. Jeżeli rezygnujesz z potwierdzenia to prosimy wysłać taką informację.
Wszystkie dane możesz dodać w komentarzu do Twojego zamówienia, który znajdziesz przy finalizowaniu zamówienia lub napisać do nas wiadomość e-mail graveriti@gmail.com.

3. Po otrzymaniu od Ciebie wszystkich informacji wyślemy projekt Twojego zaproszenia. Musisz go sprawdzić i poinformować nas czy wszystko jest ok.

4. Drukujemy tylko po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu.
5. W razie braku kontaktu z Tobą realizacja zamówienia się wydłuży.

Masz pytania? Napisz do nas na graveriti@gmail.com, zadzwoń lub napisz sms, whatsup tel. 788-481-732.

Pracujemy od pon. do pt., a w soboty odpowiadamy na pytania.